Części - sprzedaż tylko WYSYŁKOWO do Kruszwica!
Uwaga! Stacjonarną sprzedaż części prowadzimy jedynie w Mamlicz 145, 88-190 Barcin (kujawsko-pomorskie). Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.
Więcej informacji poniżej >Skup aut Kruszwica
tel: 501 551 789
Autokasacja Kruszwica
tel: 501 551 789
Sprzedaż części używanych Kruszwica
Telefony
Samochody niemieckie
Samochody francuskie, japońskie i koreańskie
Dostawcze i terenowe
Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dacia
Ciężarowe
Stacjonarna sprzedaż części
Sieć Zbierania Pojazdów Kruszwica
Sprzedaż samochodów
Dbamy o środowisko
Kapral-Car to legalnie działająca Stacja Demontażu Pojazdów z upoważnienia Marszałka Województwa o numerze C-43.
Złomując u nas masz pewność, że otrzymasz wszystkie, legalne dokumenty, a auto zostanie poprawnie wyrejestrowane. Nasza Stacja spełnia wszystkie normy środowiskowe, więc masz pewność, że oddając nam auto do złomowania dbasz o środowisko.
Promujemy bezpieczeństwo
W Kapral-Car nieustannie jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie czyhają na drogach - skutki widzimy niemal codziennie. Dlatego regularnie prowadzimy akcje związane z szerzeniem świadomości bezpieczeństwa na drogach.
Rozdaliśmy kilka tysięcy odblasków dzieciom, pomagamy w szkoleniach straży pożarnej, tworzyliśmy akcje społeczne. Więcej informacji o prowadzonych akcjach na naszym blogu: Bezpieczeństwo z Kapral-Car
Firma odpowiedzialna społecznie
W Kapral-Car od wielu lat wymagamy od siebie więcej niż tylko minimum wymagane przez ustawodawcę. Jako przedsiębiorstwo dokładamy swoją cegiełkę w tym by nam wszystkim lepiej się żyło, dlatego dbamy o środowisko, prowadzimy akcje społeczne promujące bezpieczeństwo, zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami.
Wierzymy, że gdy każdy będzie dawał coś więcej od siebie będzie nam się wspólni żyło lepiej.
Inne powody,
dla których warto wybrać
Kapral-Car
Opis miejscowości Kruszwica
Położona na Pojezierzu Gnieźnieńskim Kruszwica jest zamieszkiwana przez około 9 tysięcy osób. Wchodzi w skład województwa kujawsko-pomorskiego jako część powiatu inowrocławskiego, Jest przy tym jednym z tych miast, o których mówi się, że mają szczególnie duże znaczenie dla historii Polski.
Być może w położonej nad jeziorem Gopło Kruszwicy nie rządził ani surowy król Popiel zjedzony przez myszy, ani królowa Goplana, nie mamy też dowodów na to, że w okolicy mieszkał Piast Kołodziej i jego żona Rzepicha. Archeolodzy są jednak zgodni, że mamy do czynienia z terenem, który już od dawna był zamieszkany. Odkrycia archeologiczne pozwalają nam przypuszczać, że pierwsi mieszkańcy pojawili się tu już w neolicie zwabieni nie tylko żyznymi glebami charakterystycznymi dla całego regionu, ale i atrakcyjnym położeniem geograficznym. Szlak bursztynowy krzyżował się z tym, który prowadził z Wielkopolski na Ruś, a jednocześnie płynąc Wartą przez jezioro Gopło można było dostać się w kierunku Wisły.
Średniowieczne dzieje Kruszwicy to czasy wzlotów i upadków, miasto było przy tym dwukrotnie palone – przez Władysława Hermana i Bolesława Pobożnego. Miasto ucierpiało także podczas najazdu wojsk szwedzkich, a okres jego kolejnego rozkwitu przypadł na czasy zaboru pruskiego, kiedy to Kruszwica była jednym z symboli polskiej tożsamości.
Najciekawszym zabytkiem miasta są ruiny późnogotyckiego zamku z Mysią Wieżą. Zamek został wybudowany w czternastym wieku z rozkazu Kazimierza Wielkiego, nie przeszkadza to jednak turystom utożsamiać go z legendami związanymi z początkami Kruszwicy.