Części - sprzedaż tylko WYSYŁKOWO do Szubin!
Uwaga! Stacjonarną sprzedaż części prowadzimy jedynie w Mamlicz 145, 88-190 Barcin (kujawsko-pomorskie). Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.
Więcej informacji poniżej >Skup aut Szubin
tel: 501 551 789
Autokasacja Szubin
tel: 501 551 789
Sprzedaż części używanych Szubin
Telefony
Samochody niemieckie
Samochody francuskie, japońskie i koreańskie
Dostawcze i terenowe
Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dacia
Ciężarowe
Stacjonarna sprzedaż części
Sieć Zbierania Pojazdów Szubin
Sprzedaż samochodów
Dbamy o środowisko
Kapral-Car to legalnie działająca Stacja Demontażu Pojazdów z upoważnienia Marszałka Województwa o numerze C-43.
Złomując u nas masz pewność, że otrzymasz wszystkie, legalne dokumenty, a auto zostanie poprawnie wyrejestrowane. Nasza Stacja spełnia wszystkie normy środowiskowe, więc masz pewność, że oddając nam auto do złomowania dbasz o środowisko.
Promujemy bezpieczeństwo
W Kapral-Car nieustannie jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie czyhają na drogach - skutki widzimy niemal codziennie. Dlatego regularnie prowadzimy akcje związane z szerzeniem świadomości bezpieczeństwa na drogach.
Rozdaliśmy kilka tysięcy odblasków dzieciom, pomagamy w szkoleniach straży pożarnej, tworzyliśmy akcje społeczne. Więcej informacji o prowadzonych akcjach na naszym blogu: Bezpieczeństwo z Kapral-Car
Firma odpowiedzialna społecznie
W Kapral-Car od wielu lat wymagamy od siebie więcej niż tylko minimum wymagane przez ustawodawcę. Jako przedsiębiorstwo dokładamy swoją cegiełkę w tym by nam wszystkim lepiej się żyło, dlatego dbamy o środowisko, prowadzimy akcje społeczne promujące bezpieczeństwo, zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami.
Wierzymy, że gdy każdy będzie dawał coś więcej od siebie będzie nam się wspólni żyło lepiej.
Inne powody,
dla których warto wybrać
Kapral-Car
Opis miejscowości Szubin
Liczący sobie blisko 10 tysięcy mieszkańców Szubin zaliczany jest do najstarszych miasteczek w regionie Pałuk. Jego położenie może przy tym budzić zachwyt, zostało bowiem ulokowane na zboczu dość rozległego wzniesienia znanego jako Dziewicza Góra, z którego można podziwiać panoramę Szubina i okolicznych terenów. Miasteczko może też poszczycić się aż dwoma rzekami przepływającymi przez jego obszar. Za ważniejszą można uznać Gąsawkę, choć nie bez znaczenia wydaje się również Biała Struga. Szubin wchodzi w skład powiatu nakielskiego.
Pierwsza osada, o czym świadczą znaleziska archeologiczne, mogła istnieć na terenie dzisiejszego Szubina jeszcze w czasach greckich, gdy jednak mówimy o początkach miasta w jego dzisiejszej postaci, musimy cofnąć się do drugiej połowy czternastego wieku. Z tego tez czasu pochodzą najstarsze fragmenty zamku szubińskiego, co może świadczyć o tym, że z osadą, od samego początku jej istnienia, wiązano duże nadzieje. Miasto początkowo zamieszkiwane było przede wszystkim przez rzemieślników trudniących się szyciem kożuchów.
W tamtym okresie kożuchy te popularnie nazywano „szubami”, co jest najbardziej prawdopodobny źródłem nazwy miejscowości. Jako miasto Szlacheckie Szubin nie posiadał murów obronnych, a o jego dużym znaczeniu w regionie może świadczyć już choćby to, że po wygranej bitwie pod Grunwaldem wizytę w nim złożył sam król Władysław Jagiełło.
Najciekawszym zabytkiem są, oczywiście, ruiny zamku szubińskiego, choć nie można nie odwiedzić także Kościoła pod wezwaniem świętego Marcina, który zaczęto budować jeszcze w czternastym wieku.