Części - sprzedaż tylko WYSYŁKOWO do Żnin!
Uwaga! Stacjonarną sprzedaż części prowadzimy jedynie w Mamlicz 145, 88-190 Barcin (kujawsko-pomorskie). Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.
Więcej informacji poniżej >Skup aut Żnin
tel: 501 551 789
Autokasacja Żnin
tel: 501 551 789
Sprzedaż części używanych Żnin
Telefony
Samochody niemieckie
Samochody francuskie, japońskie i koreańskie
Dostawcze i terenowe
Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dacia
Ciężarowe
Stacjonarna sprzedaż części
Sieć Zbierania Pojazdów Żnin
Sprzedaż samochodów
Dbamy o środowisko
Kapral-Car to legalnie działająca Stacja Demontażu Pojazdów z upoważnienia Marszałka Województwa o numerze C-43.
Złomując u nas masz pewność, że otrzymasz wszystkie, legalne dokumenty, a auto zostanie poprawnie wyrejestrowane. Nasza Stacja spełnia wszystkie normy środowiskowe, więc masz pewność, że oddając nam auto do złomowania dbasz o środowisko.
Promujemy bezpieczeństwo
W Kapral-Car nieustannie jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie czyhają na drogach - skutki widzimy niemal codziennie. Dlatego regularnie prowadzimy akcje związane z szerzeniem świadomości bezpieczeństwa na drogach.
Rozdaliśmy kilka tysięcy odblasków dzieciom, pomagamy w szkoleniach straży pożarnej, tworzyliśmy akcje społeczne. Więcej informacji o prowadzonych akcjach na naszym blogu: Bezpieczeństwo z Kapral-Car
Firma odpowiedzialna społecznie
W Kapral-Car od wielu lat wymagamy od siebie więcej niż tylko minimum wymagane przez ustawodawcę. Jako przedsiębiorstwo dokładamy swoją cegiełkę w tym by nam wszystkim lepiej się żyło, dlatego dbamy o środowisko, prowadzimy akcje społeczne promujące bezpieczeństwo, zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami.
Wierzymy, że gdy każdy będzie dawał coś więcej od siebie będzie nam się wspólni żyło lepiej.
Inne powody,
dla których warto wybrać
Kapral-Car
Opis miejscowości Żnin
Choć Żnin położony w województwie kujawsko-pomorskim liczy sobie jedynie nieco ponad czternaście tysięcy mieszkańców, z całą pewnością nie zasługuje na miano miasta, którym nie warto się interesować. O tym, że zwrócenie uwagi na Żnin jest bardziej niż wskazane świadczy choćby jego historia, pierwsi osadnicy pojawili się bowiem na jego terenie już kilkanaście tysięcy lat temu. O związkach Żnina ze światem antycznym świadczy zresztą mapa pochodzącego z Aleksandrii geografa Ptolemeusza żyjącego w drugim wieku naszej ery.
Umieszczony na niej gród Setidava może być wiązany ze Żninem, o czym świadczą również znaleziska archeologiczne z tych terenów. Otoczony przez wody jeziora i rzeki Żnin mógł się zresztą podobać kolejnym osadnikom, osoby osiadające na tym terenie doceniały bowiem nie tylko bliskość szlaków, ale i możliwości obronne osady. Sama nazwa miasta pochodzi od staropolskiego słowa „żnieja” wykorzystywanego na określenie żniwiarza oraz samych żniw, co podkreśla jego rolniczy charakter.
Długa i bogata historia miasta znajduje zresztą odbicie w zabytkowych budowlach, które mogą podziwiać trafiający tu turyści. W tym kontekście wypada wymienić choćby gotycko-barokowy Kościół pod wezwaniem świętego Floriana, którego początki datują się na piętnasty wiek oraz pochodzącą również z tego okresu gotycką wieżę ratuszową.
Żnin doczekał się nie tylko zabytków, które warto zobaczyć, ale i mieszkańców, którzy dbają o dobre imię miasta w całej Polsce. Znajdują się wśród nich między innymi dziennikarz Piotr Najsztub oraz piłkarz młodego pokolenia Karol Linetty.